close icon
page-title
Wielki Mike
Wielki Mike

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Blind Side
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Alcon Entertainment

Wielki Mike (2009) CDA HD • Cały film • Online

star7.7
6145Ocen
date2009
loader

Recenzje

 • avatar

  VintageVibes

  |14 godziny temu
  Nie taki jak myślałam
 • avatar

  GoldenAgeGuru

  |2 dni temu
  film fajny ale reklam dużo, ale i tak jak na to ze za free to przeboleje
 • avatar

  Vodek

  |2 dni temu
  Z oceną na poziomie
 • avatar

  HorrorLover

  |4 dni temu
  Film po skandynawsku oszczędny, akcja ciekawie prowadzona, bardzo dobra gra aktorska. Polecam bardziej ambitnym widzom. Gimbaza lepiej niech sobie daruje.
 • avatar

  orbi_soon

  |4 dni temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Wielki Mike można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
 • avatar

  KubaManic98

  |8 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  ScreenSavvy

  |8 dni temu
  Nawet spoko ale du#@ nie urywa
 • avatar

  ptasiek_film

  |8 dni temu
  Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci... said noone ever ;D ale spoko nawet historyjka
 • avatar

  sidney68

  |9 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały
 • avatar

  ThrillerThrill

  |14 dni temu
  co w tym jest super?....nie polecam...szkoda czasu na ten gniot.

Trailer

Spis treści

Czy opłacało się obejrzeć Wielkiego Mike?

Wielki Mike to film, który zdecydowanie wart jest uwagi. Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Michaela Ohera, bezdomnego nastolatka, który dzięki szczodrości i opiece rodziny Touhy'ów dostał szansę na lepsze życie, jest nie tylko inspirująca, ale także poruszająca. Produkcja w przejmujący sposób ukazuje, jak wielką różnicę w czyimś życiu może zrobić odrobina empatii i dobrej woli.

Wzruszająca fabuła

Fabuła Wielkiego Mike opiera się na autentycznych przeżyciach Michaela Ohera, który od najmłodszych lat zmagał się z przeciwnościami losu. Porzucony przez matkę i pozbawiony opieki, młody chłopak przez wiele lat był zmuszony do tułaczki i życia na ulicy. Wszystko zmienia się, gdy trafia pod opiekę rodziny Leigh Anne i Seana Touhy'ów, którzy postanawiają wprowadzić go do swojego domu i otoczyć należytą troską.

Obserwowanie przemiany Michaela z zagubionym, niedożywionym nastolatkiem w odnoszącego sukcesy sportowca wzrusza i napawa optymizmem. Wymownie pokazuje, jak wiele może zmienić w życiu okazana komuś życzliwość i zrozumienie.

Wielki Mike

Jak wyglądały początki wielkiej kariery Michaela Ohera?

Droga Michaela Ohera do wielkiej kariery futbolisty nie była łatwa. Wychowany w skrajnej biedzie i zmagający się z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa, miał wszelkie przesłanki, by pójść w życiu złą drogą. Na szczęście los zetknął go z rodziną Leigh Anne i Seana Touhy, których wsparcie umożliwiło mu realizację marzeń.

Po przyjęciu pod swój dach, Touhyowie otoczyli Michaela opieką i stworzyli mu warunki do nauki i rozwoju. Wielki Mike z lektorem pl w reżyserii Johna Lee Hancocka obrazuje, jak dzięki życzliwości obcych sobie ludzi udało się przełamać determinizm środowiskowy i zmienić bieg wydarzeń.

Sportowe talenty Michaela

Przez wiele lat nikt nie doceniał sportowego talentu Michaela. Dopiero po dołączeniu do drużyny szkolnej jego umiejętności zaczęły przyciągać uwagę. Mimo początkowych trudności z nauką i przystosowaniem się do nowego otoczenia, determinacja i zaangażowanie pozwoliły mu odnieść sukces na boisku. Wielki Mike z napisami pl bez przeszkód można obejrzeć na cda hd cc i przekonać się, jak wiele trudu i wyrzeczeń wymaga kariera wielkiego sportowca.

O czym opowiada Wielki Mike?

Wielki Mike to inspirująca opowieść o determinacji, empatii i sile rodzinnych więzi. W centrum fabuły znajduje się Michael Oher, nastolatek wychowany w skrajnej biedzie, który dzięki życzliwości zamożnej rodziny Touhy'ów dostaje szansę na lepsze życie. Obraz w poruszający sposób przedstawia jego drogę od zubożałego chłopca z ulicy do gwiazdy footballu amerykańskiego na uniwersytecie.

Historia Wielkiego Mike za darmo na cda hd cc to nie tylko relacja kariery sportowej, ale przede wszystkim wzruszający obraz ludzkiej życzliwości. Film doskonale pokazuje, jak wielką różnicę w życiu drugiego człowieka można zrobić, otwierając przed nim drzwi do rozwoju i samoakceptacji.

Gdzie obejrzeć cały film Wielki Mike za darmo?

Cały film Wielki Mike możesz obejrzeć na popularnych platformach streamingowych, takich jak cda hd cc. Ta inspirująca opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach jest dostępna w wersji z lektorem oraz napisami w języku polskim, co ułatwia jej odbiór szerokiej publiczności.

Jeśli szukasz legalnych i wygodnych sposobów na obejrzenie Wielkiego Mike online, cda hd cc to doskonała opcja. Serwis oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku, a dzięki przejrzystemu interfejsowi bez trudu można znaleźć interesujący nas tytuł.

Wielki Mike

Kto wyreżyserował film oparty na prawdziwej historii?

Wielki Mike to dzieło uznanego reżysera Johna Lee Hancocka, który zasłynął takimi produkcjami jak "Gdzie mieszkają dzikie stwory" czy "Dziewczyna z Tatuażem". Opowieść o Michaelu Oherze stanowi jednak zupełnie nowy rozdział w jego karierze – po raz pierwszy zmierzył się z filmem biograficznym opartym na autentycznych wydarzeniach.

Hancock wykazał się nie tylko niezwykłą wrażliwością, ale także umiejętnością wiarygodnego odwzorowania realiów, w których dorastał młody bohater. Dzięki temu Wielki Mike stał się nie tylko wzruszającą opowieścią o przemianie człowieka, ale również bezcennym źródłem wiedzy o problemach społecznych i ich przyczynach.

Historia bohaterów, którzy zmienili życie nastolatka

W centrum fabuły Wielkiego Mike znajduje się historia rodziny Touhy'ów – Leigh Anne, Seana oraz ich dzieci. Ta zamożna, ale równocześnie życzliwa i kierująca się chrześcijańskimi wartościami rodzina odegrała kluczową rolę w losach młodego Michaela Ohera.

Determinacja i otwartość Leigh Anne

Szczególną uwagę należy zwrócić na postać Leigh Anne Touhy, matki dwójki dzieci, która nie wahała się przyjąć pod swój dach potrzebującego nastolatka. To właśnie jej determinacja, ale także otwartość i chęć niesienia pomocy doprowadziły do przełomowego zwrotu w życiu Michaela. Obraz Wielki Mike z lektorem pl w pełni ukazuje siłę tej niezwykłej kobiety.

Zaangażowanie Leigh Anne zainspirowało także pozostałych członków rodziny do otoczenia Michaela należytą opieką. Wspólnie stworzyli dla niego bezpieczną przystań, w której mógł rozwinąć swoje talenty i tchnąć nowe życie w marzenia o karierze sportowej.

Podobne filmy

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 6145

Udostępnij