close icon
page-title
Trzej muszkieterowie: D'Artagnan
Trzej muszkieterowie: D'Artagnan

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Les Trois Mousquetaires : D'Artagnan
 • Język oryginalny: Francuski
 • Kraj produkcji: Belgia, Francja, Niemcy, Hiszpania
 • Reżyser: Pathé

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan (2023) CDA HD • Cały film • Online

star7
1017Ocen
date2023
loader

Recenzje

 • avatar

  ScreenSavvy

  |14 godziny temu
  Nawet spoko ale du#@ nie urywa
 • avatar

  GoldenAgeGuru

  |1 dzień temu
  film fajny ale reklam dużo, ale i tak jak na to ze za free to przeboleje
 • avatar

  KubaManic98

  |2 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  ptasiek_film

  |2 dni temu
  Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci... said noone ever ;D ale spoko nawet historyjka
 • avatar

  HorrorLover

  |4 dni temu
  Film po skandynawsku oszczędny, akcja ciekawie prowadzona, bardzo dobra gra aktorska. Polecam bardziej ambitnym widzom. Gimbaza lepiej niech sobie daruje.
 • avatar

  VintageVibes

  |10 dni temu
  Nie taki jak myślałam
 • avatar

  sidney68

  |14 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały

Trailer

Spis treści

Kto tworzy film?

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan to najnowsza ekranizacja słynnej powieści Aleksandra Dumasa, która została zrealizowana przez francuską wytwórnię Pathé. Za reżyserię tej widowiskowej produkcji odpowiada Martin Bourboulon, który wcześniej wyreżyserował takie filmy jak Erica, cierń w sercu i Mama jest w trakcie załamania nerwowego.

Autorem scenariusza jest Matthieu Delaporte i Alexandre de la Patellière, którzy byli także odpowiedzialni za movie Niezdecydowana i serię serialu Polizeiruf 110. Mogli oni liczyć na budżet produkcyjny w wysokości 27,5 miliona dolarów, dzięki czemu powstała efektowna superprodukcja roztaczająca przed widzem panoramę siedemnastowiecznej Francji.

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan

Czemu warto obejrzeć tę produkcję?

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan to film, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznej literatury przygodowej i kina kostiumowego. Opowieść o młodym gaskończyku, który przybywa do Paryża i wplątuje się w zawiłą intrygę na dworze królewskim, dostarcza widzowi dawkę niezapomnianych wrażeń.

Imponująca scenografia, efektowne kostiumy i świetnie rozegrane sceny walk na szpady tworzą klimat rodem z najlepszych hollywoodzkich superprodukcji. Jednak istotą tej opowieści jest nie tylko widowiskowość, ale również historia przyjaźni, miłości i honoru. Subtelnie wplecione wątki miłosne i psychologiczne nadają filmowi głębszego wymiaru.

Emocjonująca fabuła i wartka akcja

Jeden z głównych atutów Trzech muszkieterów: D'Artagnan stanowi wciągająca fabuła i wartka akcja. Od pierwszych minut widzowie zostają wciągnięci w wir wydarzeń, w którym nie brakuje niebezpiecznych starć, intryg i zwrotów akcji. Twórcy umiejętnie stopniują napięcie, nie pozwalając się nudzić nawet na chwilę.

Gdzie obejrzeć cały film Trzej muszkieterowie: D'Artagnan za darmo?

Jeśli chcesz obejrzeć Trzech muszkieterów: D'Artagnan za darmo, jedną z opcji jest platforma cda-hd-cc. Jest to popularna strona, na której można znaleźć wiele premier filmowych i seriali udostępnianych legalnie z lektorem lub napisami w języku polskim. Warto jednak pamiętać, że jest to tylko jedna z propozycji – Trzej muszkieterowie: D'Artagnan z pewnością będzie można oglądać również na innych platformach VOD w ramach odpłatnej subskrypcji.

Gdzie obejrzeć cały film Trzej muszkieterowie: D'Artagnan za darmo?

Jedną z platform, na której możesz obejrzeć Trzech muszkieterów: D'Artagnan za darmo, jest cda-hd-cc. Ta popularna strona udostępnia legalne kopie wielu hitów kinowych z lektorem lub napisami w języku polskim. Warto jednak pamiętać, że jest to tylko jedna z opcji – najnowszą ekranizację przygód D'Artagnana i jego towarzyszy będzie można znaleźć również na innych platformach VOD i w serwisach streamingowych.

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan

Jak nakręcono Trzej muszkieterowie?

Realizacja Trzech muszkieterów: D'Artagnan była ogromnym wyzwaniem produkcyjnym. Twórcy starali się oddać klimat siedemnastowiecznej Francji, co wymagało stworzenia imponujących dekoracji i rekwizytów. Część zdjęć kręcono na zamkach i w miejscowościach, gdzie zachowały się zabytkowe budynki, jednak wiele scen wymagało wybudowania specjalnych planów zdjęciowych.

Ogromną wagę przywiązano do wiernego odtworzenia strojów z epoki. Kostiumy muszkieterów, dworzanie i mieszczanie zostali ubrani zgodnie z obowiązującą wówczas modą dworską. Duży nacisk położono także na sceny walk, które wymagały miesiącej pracy ze specjalistami od sztuki fechtunku.

Jaka jest fabuła Trzej muszkieterowie: D'Artagnan?

Film Trzej muszkieterowie: D'Artagnan przedstawia losy tytułowego bohatera, młodego Gaskończyka, który przybywa do Paryża, aby wstąpić do elitarnego oddziału królewskich muszkieterów. Po drodze wpada w tarapaty, ale cudem unika śmierci z rąk zamaskowanych napastników.

W stolicy D'Artagnan zaprzyjaźnia się z trzema sławnym wojownikami – Atanosem, Portosem i Aramisem. Wspólnie odkrywają, że wplątani zostali w niebezpieczną intrygę przeciwko królowej i samemu królowi. Ich przeciwnikami są bezwzględny kardynał Richelieu i jego poplecznicy, w tym piękna, ale niebezpieczna Milady de Winter.

Kto zagrał w filmie D'Artagnan?

W rolę D'Artagnana wcielił się francuski aktor François Civil, znany m.in. z serialu Szkoła życia. Towarzyszami muszkitera są: Vincent Cassel jako Atos, Romain Duris jako Aramis oraz Pio Marmai jako Portos.

Antagonistami są m.in. Eva Green jako Milady de Winter oraz Louis Garrel jako Richelieu. W filmie występują również Lyna Khoudri jako Konstancja Bonacieux i Vicky Krieps jako królowa Anna Habsburżanka. Obsadę uzupełniają takie gwiazdy jak Jacob Fortune-Lloyd, Olivier Gourmet i Eric Ruf.

Podobne filmy

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1017

Udostępnij