close icon
page-title
Pan Wilk i spółka. Bad Guys
Pan Wilk i spółka. Bad Guys

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Bad Guys
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Japonia, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: DreamWorks Animation
 • choreographer: Susan Misner
 • Scenariusz: Etan Cohen
 • thanks: James Ryan

Pan Wilk i spółka. Bad Guys (2022) CDA HD • Cały film • Online

star7.6
1952Ocen
date2022
date1h 40m
loader

Pan Wilk i spółka. Bad Guys Recenzje

 • avatar

  ScreenSavvy

  |11 godziny temu
  Nawet spoko ale du#@ nie urywa
 • avatar

  sidney68

  |2 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały
 • avatar

  ptasiek_film

  |3 dni temu
  Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci... said noone ever ;D ale spoko nawet historyjka
 • avatar

  VintageVibes

  |4 dni temu
  Nie taki jak myślałam
 • avatar

  HorrorLover

  |4 dni temu
  Film po skandynawsku oszczędny, akcja ciekawie prowadzona, bardzo dobra gra aktorska. Polecam bardziej ambitnym widzom. Gimbaza lepiej niech sobie daruje.
 • avatar

  KubaManic98

  |6 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine

Pan Wilk i spółka. Bad Guys Obsada

prev-arrow
prev-arrow

Pan Wilk i spółka. Bad Guys Trailer

Spis treści

Gdzie obejrzeć cały film z DreamWorks Animation o zwyrodniałej ferajnie?

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz legalnie obejrzeć cały film Pan Wilk i spółka. Bad Guys, masz kilka opcji. Jedną z nich jest popularna strona cda-hd-cc, gdzie możesz znaleźć tę animację z lektorem lub napisami w języku polskim. Warto jednak pamiętać, że jest to tylko jedna z wielu platform streamingowych oferujących tę produkcję.

Image Pan Wilk i spółka. Bad Guys film online

Czy warto wybrać się na tę animowaną kreskówkę o przemyślnym Pannie Wilku i jego kompanach?

Pan Wilk i spółka. Bad Guys to film, który z pewnością warto obejrzeć. Ta zabawna i pełna zwrotów akcji animacja opowiada historię grupy złoczyńców, którzy postanawiają zmienić swoje życie i stać się dobrymi obywatelami. Przemyślny Pan Wilk, mistrz kamuflażu Pan Rekin, włamywacz Pan Wąż, groźna miss Tarantula oraz mała rybka Pan Pirania tworzą ekipę, która musi nauczyć się żyć zgodnie z prawem.

Choć na początku wydaje się to niemożliwe, ta ferajna zwyrodniałych przestępców stopniowo odkrywa, że robienie dobra daje im poczucie akceptacji, którego zawsze pragnęli. Zabawne perypetie bohaterów, świetna animacja i mnóstwo humoru sprawiają, że cały film Pan Wilk i spółka. Bad Guys na cda-hd-cc to doskonała rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Dlaczego ta historia o przemianie złoczyńców w bohaterów podbiła serca widzów?

Pan Wilk i spółka. Bad Guys to produkcja, która podbiła serca widzów na całym świecie. Ta opowieść o grupie nieudolnych przestępców, którzy postanawiają zostać dobrymi obywatelami, porusza ważne tematy, takie jak akceptacja, odkupienie i przyjaźń. Choć na początku wydaje się to mało prawdopodobne, bohaterowie stopniowo odkrywają, że czynienie dobra daje im poczucie spełnienia, którego zawsze pragnęli.

Uniwersalne przesłanie i humor

Sukces filmu wynika również z umiejętnego połączenia uniwersalnego przesłania z inteligentnym humorem. Zabawne dialogi, świetna animacja i barwni bohaterowie sprawiają, że Pan Wilk i spółka. Bad Guys bawi zarówno najmłodszych, jak i dorosłych widzów. Jednocześnie opowieść o przemianie złoczyńców w bohaterów uczy, że każdy zasługuje na drugą szansę i że warto próbować zmieniać swoje życie na lepsze.

Co robili Pan Wilk i jego spółka, zanim zdecydowali się zostać dobrymi obywatelami?

Zanim Pan Wilk i jego ferajna przestępców postanowili wypróbować życie na jasnej stronie mocy, byli najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie. Ta zwyrodniała banda złożona z błyskotliwego kieszonkowca Pana Wilka, włamywacza Pana Węża, mistrza kamuflażu Pana Rekina, drobnej rybki Pana Piranii oraz hakerki o ciętym języku miss Tarantuli, specjalizowała się w napadach i nielegalnych aktywnościach.

Po latach bezkarnego działania zostali w końcu schwytani przez władze, ale Pan Wilk zawarł umowę, aby uratować ich wszystkich od kary więzienia. Obiecał, że cała ferajna zostanie dobrymi obywatelami, choć początkowo nie zamierzał dotrzymać słowa. To wydarzenie stało się przełomowym momentem w ich życiu i skłoniło ich do zmiany ścieżki, na której dotychczas podążali.

Image Pan Wilk i spółka. Bad Guys 2022

Kto wyreżyserował i wyprodukował tę zabawną opowieść o grupie nieudolnych przestępców?

Film Pan Wilk i spółka. Bad Guys to animowana produkcja stworzona przez wytwórnię DreamWorks Animation, która odpowiada za takie hity jak "Shrek", "Kung Fu Panda" czy "Jak wytresować smoka". Reżyserem tej zabawnej opowieści jest Pierre Perifel, który wcześniej pracował przy innych popularnych animacjach, takich jak "Kung Fu Panda 3".

Za produkcję filmu odpowiadali Damon Ross, Rebecca Huntley, Laurence Holford i Steve Carell, który jest także jednym z aktorów głosowych tej produkcji. Budżet przeznaczony na stworzenie tej animowanej kreskówki wyniósł około 80 milionów dolarów.

Jak poradzili sobie aktorzy głosowi w barwnym animowanym świecie Pana Wilka?

W oryginalnej wersji językowej aktorzy głosowi doskonale wcielili się w postacie nieudolnych przestępców, którzy stopniowo odkrywają, jak trudno jest stać się dobrym obywatelem. Głównemu bohaterowi, Panu Wilkowi, głosu użyczył Sam Rockwell, znany m.in. z ról w filmach "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" czy "Wszyscy żywi tutaj". Z kolei miss Tarantulę zagrała Awkwafina, której możemy kojarzyć z "Krainy wielkich czcionek".

Inne postaci w oryginalnej wersji dubbingowali Marc Maron jako Pan Wąż, Craig Robinson jako Pan Rekin, Anthony Ramos jako Pan Pirania, a także Richard Ayoade, Zazie Beetz, Lilly Singh i Alex Borstein. Dzięki ich świetnej pracy aktorskiej cały film Pan Wilk i spółka. Bad Guys na cda-hd-cc tętni humorem i życiem.

Podobne filmy do Pan Wilk i spółka. Bad Guys

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 1952

Udostępnij