close icon
page-title
Naznaczony: Rozdział 2
Naznaczony: Rozdział 2

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Insidious: Chapter 2
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: FilmDistrict

Naznaczony: Rozdział 2 (2013) CDA HD • Cały film • Online

star6.7
4086Ocen
date2013
loader

Naznaczony: Rozdział 2 Recenzje

 • avatar

  ptasiek_film

  |13 godziny temu
  Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci... said noone ever ;D ale spoko nawet historyjka
 • avatar

  VintageVibes

  |2 dni temu
  Nie taki jak myślałam
 • avatar

  ThrillerThrill

  |5 dni temu
  co w tym jest super?....nie polecam...szkoda czasu na ten gniot.
 • avatar

  Vodek

  |5 dni temu
  Z oceną na poziomie
 • avatar

  ScreenSavvy

  |7 dni temu
  Nawet spoko ale du#@ nie urywa
 • avatar

  HorrorLover

  |9 dni temu
  Film po skandynawsku oszczędny, akcja ciekawie prowadzona, bardzo dobra gra aktorska. Polecam bardziej ambitnym widzom. Gimbaza lepiej niech sobie daruje.
 • avatar

  KubaManic98

  |11 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  sidney68

  |14 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały
 • avatar

  GoldenAgeGuru

  |14 dni temu
  film fajny ale reklam dużo, ale i tak jak na to ze za free to przeboleje
 • avatar

  orbi_soon

  |14 dni temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Naznaczony: Rozdział 2 można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO

Naznaczony: Rozdział 2 Obsada

Naznaczony: Rozdział 2 Trailer

Spis treści

Cały film Naznaczony: Rozdział 2 2013

Jeśli jesteś fanem horroru i poszukujesz nowych ekscytujących doznań, to nie możesz przegapić filmu „Naznaczony: Rozdział 2" z 2013 roku. To przerażająca kontynuacja pierwszej części, która wprowadza nas głębiej w mroczny świat duchów i nadprzyrodzonych zjawisk. Przygotuj się na kolejną dawkę adrenaliny i niesamowitych wrażeń!

Na cda-hd-cc.com możesz obejrzeć cały film „Naznaczony: Rozdział 2" w najwyższej jakości. To idealne miejsce, aby zanurzyć się w tej niepokojącej historii i przeżyć mrożące krew w żyłach wydarzenia na własnej skórze.

Nie zwlekaj, wejdź na cda-hd-cc.com i odkryj, co czeka na rodzinę Lambertów w tej odsłonie przerażającej sagi. Poczuj dreszcze emocji i daj się wciągnąć w spiralę tajemnic, która pociągnie Cię do samego końca!

Image Naznaczony: Rozdział 2 film online

Naznaczony: Rozdział 2 2013 - Gdzie obejrzeć

Jeśli chcesz obejrzeć film „Naznaczony: Rozdział 2" z 2013 roku, to cda-hd-cc.com to idealne miejsce. Na tej platformie znajdziesz ten tytuł w najwyższej jakości, z možnością wyboru polskiego lektora lub napisów.

Wejdź na cda-hd-cc.com i ciesz się filmem „Naznaczony: Rozdział 2" w wygodny sposób. Platforma oferuje łatwy dostęp do filmu, niezależnie od tego, czy chcesz obejrzeć go na komputerze, smartfonie czy tablecie.

Nie zwlekaj, odwiedź cda-hd-cc.com już teraz i odkryj przerażającą kontynuację sagi o rodzinie Lambertów. Przeżyj niezapomniane wrażenia, oglądając „Naznaczony: Rozdział 2" w najwyższej jakości.

Naznaczony: Rozdział 2 2013 - Za darmo

Jeśli szukasz możliwości obejrzenia filmu „Naznaczony: Rozdział 2" z 2013 roku za darmo, to cda-hd-cc.com to idealne miejsce. Na tej platformie możesz cieszyć się pełną wersją tego tytułu bez ponoszenia żadnych kosztów.

Odwiedź cda-hd-cc.com i odkryj, jak łatwo jest obejrzeć film „Naznaczony: Rozdział 2" całkowicie za darmo. To świetna okazja, aby zanurzyć się w mrocznej historii rodziny Lambertów i doświadczyć emocjonującej kontynuacji tej przerażającej sagi.

Nie czekaj dłużej, wejdź na cda-hd-cc.com i ciesz się filmem „Naznaczony: Rozdział 2" za darmo. Przeżyj niezapomniane chwile grozy i napięcia w towarzystwie tej opowieści o ponadnaturalnych siłach.

Naznaczony: Rozdział 2 2013 - z lektorem pl

Jeśli chcesz obejrzeć film „Naznaczony: Rozdział 2" z 2013 roku z polskim lektorem, to cda-hd-cc.com jest idealnym miejscem. Na tej platformie znajdziesz pełną wersję tego tytułu z profesjonalnym polskim lektorem, który doda niesamowitego realizmu do tej przerażającej opowieści.

Odwiedź cda-hd-cc.com i przekonaj się, jak łatwo jest zanurzyć się w mrocznym świecie filmu „Naznaczony: Rozdział 2" z polskim lektorem. To świetna opcja dla tych, którzy preferują oglądanie filmów w języku polskim.

Nie przegap okazji, aby obejrzeć „Naznaczony: Rozdział 2" z 2013 roku na cda-hd-cc.com z polskim lektorem. Przeżyj niezapomniane wrażenia, słuchając profesjonalnej interpretacji tej przerażającej historii.

Image Naznaczony: Rozdział 2 2013

Naznaczony: Rozdział 2 2013 - z napisami pl

Jeśli preferujesz oglądanie filmów z polskimi napisami, to cda-hd-cc.com jest idealnym miejscem, aby obejrzeć „Naznaczony: Rozdział 2" z 2013 roku. Na tej platformie znajdziesz pełną wersję tego tytułu z wysokiej jakości polskimi napisami, które ułatwią Ci zanurzenie się w tej mrocznej historii.

Wejdź na cda-hd-cc.com i odkryj, jak łatwo jest cieszyć się filmem „Naznaczony: Rozdział 2" z polskimi napisami. To świetna opcja dla tych, którzy lubią śledzić dialogi i nie chcą tracić żadnego szczegółu tej pełnej napięcia opowieści.

Nie zwlekaj dłużej, odwiedź cda-hd-cc.com i obejrzyj film „Naznaczony: Rozdział 2" z 2013 roku z polskimi napisami. Przeżyj niezapomniane chwile grozy i napięcia, a jednocześnie ciesz się wysoką jakością techniczną tego tytułu.

Fabuła Naznaczony: Rozdział 2 2013

„Naznaczony: Rozdział 2" kontynuuje fascynującą historię rodziny Lambertów, którzy usiłują odkryć tajemnicę z przeszłości, odpowiedzialną za pojawienie się nadprzyrodzonych sił w ich życiu. Przerażająca kontynuacja pierwszej części wprowadza widzów w jeszcze głębsze mroki, zmuszając bohaterów do zmierzenia się z demonami, które zdają się nieustannie ich prześladować.

Śledząc losy rodziny Lambertów, będziesz mógł zagłębić się w mroczną atmosferę tego tytułu i odkryć, jak daleko są oni gotowi się posunąć, aby uwolnić się spod wpływu nadprzyrodzonych sił. Przeżyj niezapomniane chwile grozy i napięcia,śledząc zwroty akcji tej pełnej adrenaliny opowieści.

Odwiedź cda-hd-cc.com, aby obejrzeć film „Naznaczony: Rozdział 2" i przekonać się, jak mroczna i pełna zagadek jest kontynuacja tej przerażającej sagi. Przygotuj się na to, że po seansie długo jeszcze będziesz przeżywał emocje związane z tą wciągającą historią.

Obsada Naznaczony: Rozdział 2 2013

W filmie „Naznaczony: Rozdział 2" z 2013 roku możesz podziwiać znakomitą obsadę aktorską, która w perfekcyjny sposób wciela się w role głównych bohaterów. Patrick Wilson, Rose Byrne i Barbara Hershey ponownie wcielają się w postacie rodziny Lambertów, z jeszcze większym zaangażowaniem niż w pierwszej części.

Oprócz utalentowanej trójki głównych aktorów, w filmie występuje również szereg innych znakomitych artystów, którzy dodają tej mrocznej historii jeszcze więcej autentyzmu i emocji. Każda z postaci została starannie wykształcona, aby wciągnąć widzów w przerażającą atmosferę tej opowieści.

Odwiedź cda-hd-cc.com i odkryj, jak świetnie obsadzeni aktorzy potrafią ożywić tę przerażającą kontynuację sagi o rodzinie Lambertów. Poczuj dreszcze emocji, śledząc losy bohaterów i daj się wciągnąć w tę mistrzowsko zagraną, mroczną historię.

Podsumowanie Naznaczony: Rozdział 2 2013

Jeśli jesteś fanem horroru i poszukujesz nowych ekscytujących doznań, to z pewnością nie możesz przegapić filmu „Naznaczony: Rozdział 2" z 2013 roku. To przerażająca kontynuacja pierwszej części, która wprowadza nas głębiej w mroczny świat duchów i nadprzyrodzonych zjawisk. Na cda-hd-cc.com możesz obejrzeć cały film w najwyższej jakości, zarówno z polskim lektorem, jak i z polskimi napisami. Nie zwlekaj, wejdź na tę platformę i odkryj, co czeka na rodzinę Lambertów w tej odsłonie przerażającej sagi. Poczuj dreszcze emocji i daj się wciągnąć w spiralę tajemnic, która pociągnie Cię do samego końca!

Podobne filmy do Naznaczony: Rozdział 2

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 4086

Udostępnij