close icon
page-title
Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy
Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Justice League: Throne of Atlantis
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: DC Comics

Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy (2015) CDA HD • Cały film • Online

star7
886Ocen
date2015
loader

Recenzje

 • avatar

  ScreenSavvy

  |12 godziny temu
  Nawet spoko ale du#@ nie urywa
 • avatar

  KubaManic98

  |6 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  GoldenAgeGuru

  |6 dni temu
  film fajny ale reklam dużo, ale i tak jak na to ze za free to przeboleje
 • avatar

  ptasiek_film

  |7 dni temu
  Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci... said noone ever ;D ale spoko nawet historyjka
 • avatar

  HorrorLover

  |11 dni temu
  Film po skandynawsku oszczędny, akcja ciekawie prowadzona, bardzo dobra gra aktorska. Polecam bardziej ambitnym widzom. Gimbaza lepiej niech sobie daruje.
 • avatar

  VintageVibes

  |12 dni temu
  Nie taki jak myślałam
 • avatar

  sidney68

  |13 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały

Trailer

Spis treści

Czy Liga Sprawiedliwości powstrzyma wojnę światów?

W tej trzymającej w napięciu produkcji siły natury wydają się szykować do starcia epickiej skali. Tajemnicza moc pcha świat Atlantydy i nadwodną część Ziemi na kurs kolizyjny. Nadzieja spoczywa w rękach Ligi Sprawiedliwości, grupy niezwykłych superbohaterów, którzy muszą zjednoczyć się, aby zapobiec krwawemu konfliktowi między dwoma światami. Czy ich połączone moce wystarczą, by uratować całą planetę?

Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy

Zmagania superbohaterów z zagrożeniem z głębin oceanu

Tym razem wyzwanie, przed jakim staje Liga Sprawiedliwości, wydaje się nie z tego świata. Potężna siła budzi się w najgłębszych czeluściach oceanicznych, zagrażając ludzkości. Aquaman, Batman, Wonder Woman i pozostali członkowie zespołu muszą stawić czoło temu zagrożeniu, które może doprowadzić do globalnej zagłady. W tej filmowej odsłonie przygód kultowej drużyny superbohaterowie będą musieli zmierzyć się z czymś, czego jeszcze nie doświadczyli.

Geneza nadciągającego konfliktu

Kluczem do powstrzymania nadchodzącej katastrofy jest zrozumienie źródła zagrożenia. W toku akcji bohaterowie odkrywają starożytne proroctwo, które rzuca światło na przyczyny narastającego konfliktu między królestwem Atlantydy a powierzchnią. Tylko poznanie pradawnych tajemnic da im szansę na opanowanie sytuacji, zanim będzie za późno.

Kto stoi za zagrożeniem dla Ligi?

Wśród wrogów, z którymi zmierzą się superbohaterowie, znajdują się zarówno zaskakujące nowe postacie, jak i dobrze znane czarne charaktery ze świata DC. Jeden z antagonistów, na którego obecność możemy liczyć, to okrutny Ocean Master, brat Arthura Curry'ego (Aquamana). Ten bezwzględny władca Atlantydy nie cofnie się przed niczym, by zapanować nad całym światem. Czy Liga Sprawiedliwości zdoła go powstrzymać? Odpowiedź na to pytanie kryje się w samym rdzeniu fabuły filmu.

Gdzie obejrzeć cały film Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy za darmo?

Fani superbohaterskich widowisk z pewnością nie będą zawiedzeni dynamiczną akcją i efektami specjalnymi, które towarzyszą tej produkcji. Cały film Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy można obecnie obejrzeć za darmo na legalnych platformach streamingowych, takich jak cda-hd-cc.com. Serwis oferuje zarówno możliwość oglądania z lektorem, jak i z polskimi napisami.

Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy

Aquaman w walce o pokój między Atlantydą a światem ludzi

W tej widowiskowej odsłonie przygód Ligi Sprawiedliwości kluczową rolę odgrywa Arthur Curry, czyli Aquaman. Władający siłami oceanu heros staje przed niemałym wyzwaniem zażegnania konfliktu między Atlantydą a społecznością ludzi zamieszkujących lądy. Jego nadprzyrodzone zdolności mogą okazać się kluczowe dla utrzymania równowagi między tymi dwoma światami.

Aquaman odkrywa swoje przeznaczenie

W toku wydarzeń dojrzewa w Aquamanie świadomość własnego powołania. Bohater zdaje sobie sprawę, że tylko zjednoczenie potęg Ligi Sprawiedliwości może zapobiec wojnie totalnej między cywilizacjami. Musi też pogodzić swoją podwójną, atlantydzko-ludzką naturę, która staje się źródłem jego siły w obliczu nadciągającego kryzysu.

Potężna obsada gwiazd w ekranizacji komiksu DC

W rolę Aquamana wcielił się znany aktor Jason Momoa, który udowodnił już swój talent w takich hitach, jak "Gra o tron". U jego boku możemy podziwiać całą plejadę gwiazd, w tym Bena Afflecka jako Batmana, Gal Gadot jako Wonder Woman czy Henry'ego Cavilla jako Supermana. Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy to prawdziwa gratka dla miłośników komiksowych ekranizacji z obsadą najwyższej światowej klasy.

Podobne filmy

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 886

Udostępnij